YÜKLENİYOR...
ULU KOZAYA BAŞVUR

2015 ÇağrıKatılımcı Yorumları

Girişimcilik konusunda cesaret verdiğini kesinlikle söyleyebilirim.

Sarper ÖZÜER

Kendi iş fikrimi hayata geçirmek için yapmam gerekenleri daha iyi anladım.

Cenk AKSOY

Bir iş kurulabilmesi için bir projenin gerçekleştirilmesinin yeterli olacağını düşünüyordum ancak Ulukoza eğitimleri sayesinde aslında projenin bu sürecin küçük bir parçası olduğunu gördüm.

Serkan GÖZEN

Benim için yeni bir konu olan girişimcilik yolunda gerekli altyapı başarılı bir şekilde sağlandı. Bilgi aktarımı ve hizmet sunuş şekli gerçekten üst seviyde kaliteye sahipti. Mezuniyetimden sonra, uzun süre sonra ilk kez akademik sayılabilecek bir ortamda bulunmak da ayrı bir keyif oldu benim için.

Can TUNCER

Vizyon kazandırdı ve finansal okur yazarlık kısmına farklı bir bakış açısı geliştirmeme vesile oldu.

Okan UYKAN

Cok buyuk katkisi oldu. Maddi destek almaktan cok, katmis oldugu vizyon ile en buyuk faydayi sagladi.

Abdulkadir YAMAN

Iş fikri gelişiminde beni çok dogru yönlendirerek hatta is fikrimi modifiye ederek başvuru yapmam desteklenmiş ve sağlanmıştır.

Doç. Dr. Şehime G. TEMEL

Birçok eğitiminize Düzce'de olmama rağmen gelip katıldım. Eğitimler sonunda iş planımı tamamen değiştirdim. Hatalarımı fazlasıyla gördüm.

Serhat TOPALOĞLU

İş fikrim ile ilgili hiç aklıma gelmeyen detayların ortaya çıkmasına sebep oldu. Gelecekte herhangi bir iş planı hazırlayacağım zaman artık nereden başlamam gerektiğini ve hangi yolları izlemem gerektiği tecrübesini kazandırdı.

Ahmet ÇAKIR

Bilhassa Ufuk Hoca'nın tecrübelerini paylaşması, ileriye dönük iş hayatımız için çok faydalı olacağına inanıyorum.

Erman ÜNAL

Ufkumuzu açan eğitimler ile girişimcilik ruhumuz canlandı :)

Ömer KILINÇ

Bireysel ve kurumsal olarak hazırladığım projeleri daha profesyonel olarak hazırlamaya çalışıyorum, Yaptığım sunum süreleri daha kısa daha net, Yapılan çalışmalar özgüven aşıladı

Burak TOPKAYA

GİRİŞİMCİLİK ADINA BAKIŞ AÇIM DEĞİŞTİ, BAŞARABİLMEK ADINA CESARET KAZANDIM

Hakan BARAN

İyi bir "İş Fikrinin" tek başına yetersiz bir done olduğunu, çevre faktörler, modellemeler ile gerçekleşen planlamanın iş fikrinden daha değerli olduğunu öğrendim. İyi bir planlama süreci ile iş fikrine olan inancın yerini pragmatist bir yaklaşım ile değerlendirerek daha rasyonel varsayımlar elde edebilme kabiliyetini kazandım. Bu sayede inancın yanı sıra güçlü bir motivasyon elde ettik. Tüm ekibinize ve eğitmenlerinize yoğun ve başarılı çalışmalarınızdan dolayı teşekkürlerimi sunarım.

Asaf GÜNAY

Genel farkındalık ve başvuru ile değerlendirme süreçlerinin içyüzünü anlama bakımından faydalı oldu

Doç. Dr. Levent UZUN

Mentörlerden aldığım ortak görüş, sadece yurt içi ile sınırlı kalmayıp yurt dışına da açılmam gerektiği yönünde oldu, hatta çıkış noktam direk yurt dışı dahi olabilir, ortağımla oturup bu konuyu değerlendireceğiz. Fikrime değer verildiğini ve projem üzerine düşmem gerektiğini bir kez daha görmüş oldum. BİGG ULUKOZA ekibine emekleri ve bu güzel program için çok teşekkürler.

Serhat SÜREK

Daha profesyonel yaklasimda bulunmamı sağladı. İş hayatina ilişkin altyapi edinmemi sağladı.

Erdem YILMAZ